Спортивний батут Jumpi 487 см/16 ft Maxy Comfort Plus, чорний із внутрішньою сіткою
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MG-487-B
31 600 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батути Jumpi мають безліч переваг — одна з них — міцна внутрішня сітка.
Це найважливіший елемент, що гарантує безпеку стрибка. Наша продукція обладнана замикним входом і спеціально посиленою конструкцією. Стійки конструкції покриті шаром товстого пінопласту, що робить їх стійкими до погодних умов і ультрафіолетового випромінювання.
Така ж стійка та кришка, що закриває пружини. Завдяки тому, що пружини дуже міцні та загартовані, батути дуже міцні, зберігаючи водночас гнучкість упродовж багатьох років. Їх конструкція складається з товстих труб (великий діаметр і товстіших стінок), розташованих від самої землі, щоб ще сильніше підтримувати батут.
Всі ці особливості роблять наші батути унікальними та, найголовніше, абсолютно безпечними та довговічними!
нижня сітка, що не дає змогу дитині потрапити під дубинку під час гри. Це місце можна використовувати як приміщення для зберігання взуття,
двоступенева драбина, що полегшує безпечний вхід і вихід із батута, обладнана пластиковими елементами, що запобігають ковзанню.
СТАБІЛЬНА І МІЦНА КОНСТРУКЦІЯ
Несні конструкції наших батутів виготовлені з цілісних труб. Вони забезпечують довговічність і високу стабільність, а також гарантують стійкість до деформації та пошкоджень. Структура складається з:
нижня рама з прикріпленими до неї оцинкованими пружинами, що натягують дубинку,
дубинка — надзвичайно гнучка та стійка до стрибків завдовжки,
стійки, до яких кріпиться верхнє кільце зі склопластику,
посилені ніжки, прикріплені до землі анкерами.

Розміри коробки: 133 х 37,5 х 17 см/27,6 кг, 131 х 45 х 28 см/26,4 кг, 72 х 40 х 12 см/25,4 кг, 98 х 38 х 18 см/17,5 кг, 113 х 29 х 18 см/18 кг
Це найважливіший елемент, що гарантує безпеку стрибка. Наша продукція обладнана замикним входом і спеціально посиленою конструкцією. Стійки конструкції покриті шаром товстого пінопласту, що робить їх стійкими до погодних умов і ультрафіолетового випромінювання.
Така ж стійка та кришка, що закриває пружини. Завдяки тому, що пружини дуже міцні та загартовані, батути дуже міцні, зберігаючи водночас гнучкість упродовж багатьох років. Їх конструкція складається з товстих труб (великий діаметр і товстіших стінок), розташованих від самої землі, щоб ще сильніше підтримувати батут.
Всі ці особливості роблять наші батути унікальними та, найголовніше, абсолютно безпечними та довговічними!

нижня сітка, що не дає змогу дитині потрапити під дубинку під час гри. Це місце можна використовувати як приміщення для зберігання взуття,
двоступенева драбина, що полегшує безпечний вхід і вихід із батута, обладнана пластиковими елементами, що запобігають ковзанню.
СТАБІЛЬНА І МІЦНА КОНСТРУКЦІЯ
Несні конструкції наших батутів виготовлені з цілісних труб. Вони забезпечують довговічність і високу стабільність, а також гарантують стійкість до деформації та пошкоджень. Структура складається з:
нижня рама з прикріпленими до неї оцинкованими пружинами, що натягують дубинку,
дубинка — надзвичайно гнучка та стійка до стрибків завдовжки,
стійки, до яких кріпиться верхнє кільце зі склопластику,
посилені ніжки, прикріплені до землі анкерами.



Розміри коробки: 133 х 37,5 х 17 см/27,6 кг, 131 х 45 х 28 см/26,4 кг, 72 х 40 х 12 см/25,4 кг, 98 х 38 х 18 см/17,5 кг, 113 х 29 х 18 см/18 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultima |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 487 см |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Вага | 100 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 600 ₴












