Спортивний батут Jumpi 435 см 14 ft Maxy Comfort Plus із внутрішньою сіткою
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MG-435-B
25 900 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батути Jumpi мають безліч переваг — одна з них — міцна внутрішня сітка. Це найважливіший елемент, що гарантує безпеку стрибка. Наша продукція обладнана замикним входом і спеціально посиленою конструкцією. Стійки конструкції покриті шаром товстого пінопласту, що робить їх стійкими до погодних умов і ультрафіолетового випромінювання. Така ж стійка накладка, що закриває пружини. Завдяки тому, що пружини дуже міцні та загартовані, батути дуже міцні, зберігаючи водночас гнучкість упродовж багатьох років. Їх конструкція складається з товстих труб (великий діаметр і товстіших стінок), розташованих від самої землі, щоб ще сильніше підтримувати батут.
Всі ці особливості роблять наші батути унікальними й, найголовніше, абсолютно безпечними та довговічними!

нижня сітка, що не дає змогу дитині потрапити під батут під час гри. Це місце можна використовувати як додаткове місце для зберігання взуття,
двоступенева драбина, що полегшує безпечний вхід і вихід із батута, обладнана пластиковими елементами, що запобігають ковзанню.
СТАБІЛЬНА І МІЦНА КОНСТРУКЦІЯ
Несучі конструкції наших батутів виготовлені з цілісних труб. Вони забезпечують довговічність і високу стабільність, а також гарантують стійкість до деформації та пошкоджень.
Структура складається з:
нижня рама з прикріпленими до неї оцинкованими пружинами, що натягують мат,
мат — надзвичайно гнучка та стійка до стрибків заввишки, стійки, до яких кріпиться верхнє кільце зі скловолокна,
посилені ніжки, прикріплені до землі анкерами.




Розміри коробки: 119 х 37 х 17 см/24,9 кг, 116 х 42 х 28 см/21,3 кг, 61 х 27 х 16 см/18,5 кг, 98 х 38 х 18 см/18,2 кг, 113 х 29 х 18 см/17,5 кгХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultima |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 435 см |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Вага | 92 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 900 ₴












