Батут Jumpi 312см/10 FT Maxy Comfort Plus ЧОРНИЙ з внутр. сіткою
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: MG-253122-1
Відправка з 06 травня 202617 300 ₴
Показати оптові ціниНОВИНКА!


Представлена модель має діаметр 312 см. Зроблений із матеріалів найвищої якості, що забезпечують надзвичайну витривалість і збереження якості батута навіть у разі впливу впродовж тривалого часу зовнішніх погодних умов (стійкий до ультрафіолетовому випромінюванню).


Мат виготовлений у Польщі, і для виробництва були використані високоякісні матеріали. Представлений батут обладнаний оцинкованими пружинами, які обшиті спеціальним прокладковим матеріалом зі спеціальною губкою. Поверхня для стрибків оточена захисною сіткою на блискавці.

КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- основні деталі конструкції (рама, гвинти, складальні інструменти),
- внутрішня мережа безпеки,
- верхнє кільце зі скловолокна,
- кришка пружини,
- обкладинки для постів,
- батут/перлинковий мат,
- пружини.
- кріпильні анкери,
- нижня захисна сітка,
- двоступенева драбина.
До кожної батути:
ОРГАЙЗЕР ДЛЯ ОБУВІ ТА ЧОХОЛ ВІД ДОЖУ У ПОДАРУНОК.
Це, мабуть, остаточний аргумент, яким уникнемо Вас, що купувати в нас вигідно!

Додаткові переваги ігор на нашому батуті:
* Поліпшення фізичного стану;
* Поліпшення кровообігу;
* Спалення калорій;
* Додаткові кишені для взуття
* Поліпшення функції легень;
* Поліпшення зовнішнього вигляду;
* Розслаблення та поліпшення загального самопочуття.
Технічні характеристики:
* Діаметр батута: 312см.
* Діаметр килимка: 280 см.
* Кількість повідомлень: 8
* Кількість ніжок: 4
* Максимальне навантаження: 180 кг.
* Висота батута: 260 см.
* Висота від землі до мата: 65 см.
* Вага батута: 70 кг.
* Сітка: поліетилен
* Естафетна паличка: ПП. 280 г/м2
* Чохол на пружину: ширина 30 см, наповнювач із піноматеріалу 1 см.
* Кількість пружин: 64
* Довжина пружини: 14,5 см.
* Труба каркаса батута: діаметр 3,9 см товщина металу 2 мм
* Трубка для ніг батута: діаметр 3,7 см, товщина металу 2 мм.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultima |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 252 см |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вага | 50 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
- Ціна: 17 300 ₴










