Комплект столового текстилю Lovely Dot 8 ел. AMBITION
- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: D-95500
Отправка с 04 мая 20265 500 ₴
Показать оптовые ценывозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Текстильний комплект Lovely Dot, прикрашений помпонами та ажурним візерунком.
Створює вишукане та цілісне оздоблення інтер’єру. Розставляючи різні елементи гарнітура в декількох місцях квартири, ми створюємо гармонію в декорі. Комплект виготовлений з якісної поліестерової тканини з бамбуком, яка дивує своєю ніжністю та м'якістю. Дуже міцна бамбукова тканина є антистатичною, не збирає пил і кліщів, а також має бактерицидні та протигрибкові властивості. Мереживо з поліестеру.
У набір входить:
1 х скатертина
1 х доріжка
2 х декоративна наволочка
4 х серветки
Створює вишукане та цілісне оздоблення інтер’єру. Розставляючи різні елементи гарнітура в декількох місцях квартири, ми створюємо гармонію в декорі. Комплект виготовлений з якісної поліестерової тканини з бамбуком, яка дивує своєю ніжністю та м'якістю. Дуже міцна бамбукова тканина є антистатичною, не збирає пил і кліщів, а також має бактерицидні та протигрибкові властивості. Мереживо з поліестеру.
У набір входить:
1 х скатертина
1 х доріжка
2 х декоративна наволочка
4 х серветки

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип изделия | Скатерть |
| Общее количество предметов | 8 |
| Количество салфеток | 4 шт |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Размеры скатерти | |
| Длина скатерти | 280 см |
| Ширина скатерти | 160 см |
| Размеры салфетки | |
| Длина салфетки | 40 см |
| Ширина салфетки | 30 см |
| Размеры дорожки | |
| Длина дорожки | 150 см |
| Ширина дорожки | 40 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 500 ₴








